Pręty z włókna szklanego są trwałe, stabilne, a jednocześnie elastyczne.

Uniwersalny charakter tego typu elementów sprawia, że znajdują one szerokie zastosowanie w ogrodnictwie. Tyczki z włókna szklanego mogą posłużyć zarówno do podpierania sadzonek drzew, jak również do tworzenia zbrojeń, tuneli foliowych czy w charakterze stabilizatorów. Dostępne w sprzedaży paliki są odporne na warunki atmosferyczne, a co za tym idzie mogą być z powodzeniem wykorzystywane w dowolnych warunkach.

PRĘTY Z WŁÓKNA SZKLANEGO

Pręty z włókna szklanego - trwałe podpory do roślin

Włókno szklane wyróżnia się dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Paliki wykonane z tego surowca pozostają jednocześnie lekkie i stabilne. Połączenie tych cech stanowi o popularności wykorzystywania włókna szklanego nie tylko w ogrodnictwie, ale również w kontekście produkcji sprzętu sportowego. Co więcej, paliki tego typu są odporne na wilgoć i skrajne temperatury i długo zachowują swoje pierwotne właściwości. Tyczki z włókna szklanego można wykorzystać m.in. do tworzenia:

  • podpórek dla sadzonek drzew i roślin pnących,
  • stabilizatorów,
  • pastwisk i zbrojeń,
  • tuneli foliowych,
  • ogrodzeń pastwisk.

Paliki z włókna szklanego - w ogrodnictwie i nie tylko

Dostępne w sprzedaży pręty z włókna szklanego cechują się wytrzymałą, a jednocześnie giętką konstrukcją. Paliki mogą zostać wykorzystane do uprawy roślin pnących w domu, ogrodzie lub szklarni. Uniwersalny charakter elementów oraz ich ekonomiczny charakter przemawia jednak za możliwością szerszego zastosowania palików wykonanych z tego tworzywa.

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór prętów z włókna szklanego w rozmiarach m.in:

130cm - 7mm, 8mm

140cm - 7mm, 8mm

150cm - 8mm

180cm - 8mm

200cm - 8mm 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat wykorzystania palików z włókna szklanego, sprawdź nasz poradnik.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl